LIONS QUEST POLSKA

Monika Data

W 2008 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie filologii germańskiej, specjalność nauczycielska, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu dla tłumaczy języka niemieckiego.

Od 2008 roku uczy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bytowie. Wcześniej pracowała jako germanistka w Ze spole Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie.

 

O sobie mówi: Uwielbiam zawód nauczyciela. Pozwala mi on na bycie sobą oraz ciągły rozwój poprzez możliwość doszkalania i zdobywania nowych doświadczeń. Spełniam się zawodowo jako nauczyciel języka niemieckiego. A przede mną nowe wyzwanie: praca jako nauczyciel w Szkole Podstawowej dla dzieci z autyzmem.

 

Dodatkowe wykształcenie:

2009-2010 - kurs kwalifikacyjny oligofrenopedagogiki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Gdańsku

2013-2014 - studia podyplomowe w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy w zakresie wspomagania rozwoju i edukacji uczniów z autyzmem z elementami integracji sensorycznej

Od września 2014 roku certyfikowany trener program Lions Quest.

 

Historia z Lions Quest rozpoczęła się dla niej w 2013 roku. Najpierw trzykrotnie uczestniczyła i współprowadziła warsztaty na terenie Niemiec: 12-14.03.2013 w Hagen,
20-23.10.2013 w Backnang, 13-15.02.2014 w Crailsheim. Następnie pod okiem Master Trenera LQ Fré Steena rozpoczęła prowadzenie warsztatów ze Sztuki dojrzewania w Polsce:  
16-18.04.2014 oraz 3-5.05.2014 w Poznaniu. W latach 2015-2017 przebywała na urlopie macierzyńskim. Od  2017 r. wróciła do dalszej współpracy z LQ.

 

Motto:  "Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś." – Steve Jobs.

AKTUALNOŚCI
LIONS QUEST
POLSKA

Archiwum

Każde dziecko potrzebuje:
stałej, dobrej relacji z troskliwymi i kochającymi dorosłymi,
bezpiecznego miejsca do nauki i dorastania,
zdrowego startu, by wieść zdrowe życie,
ważnych umiejętności nabywanych w efektywnym i atrakcyjnym procesie nauczania,
poczucia, że jest użyteczne społecznie.
I że jest kochane!

Rick Little twórca Quest International Międzynarodowy autorytet w sprawach młodzieży, założyciel International Youth Foundation
 
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.