LIONS QUEST POLSKA

Trenerzy

Warsztaty LQ prowadzą obecnie trzy certyfikowane trenerki,  które zdobywały wiedzę i umiejętności w czasie wielostopniowych szkoleń z zakresu programu Lions Quest:

 

Agnieszka Balicka

Wykształcenie wyższe psychologiczne, studia podyplomowe: terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna. Praca: od 17 lat pracuje jako psycholog szkolny w Szkole Podstawowej w Krakowie, a od dwóch lat również jako psycholog – terapeuta w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Krakowski Ośrodek Terapii”.

WIĘCEJ Czytaj dalej
 

Helena Dobrodziej

Absolwentka gdańskiej germanistyki. Nauczycielka języka niemieckiego - X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (1999), potem w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Gdańsku (2002), następnie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku (2005), obecnie pracuje jako nauczyciel języka niemieckiego i informatyki w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 7 w Sopocie.

WIĘCEJ Czytaj dalej
 

Monika Data

W 2008 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim w zakresie filologii germańskiej, specjalność nauczycielska, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu dla tłumaczy języka niemieckiego.

WIĘCEJ Czytaj dalej
   

 

AKTUALNOŚCI
LIONS QUEST
POLSKA

Archiwum

Każde dziecko potrzebuje:
stałej, dobrej relacji z troskliwymi i kochającymi dorosłymi,
bezpiecznego miejsca do nauki i dorastania,
zdrowego startu, by wieść zdrowe życie,
ważnych umiejętności nabywanych w efektywnym i atrakcyjnym procesie nauczania,
poczucia, że jest użyteczne społecznie.
I że jest kochane!

Rick Little twórca Quest International Międzynarodowy autorytet w sprawach młodzieży, założyciel International Youth Foundation
 
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.